Profesionálni inštalatéri

U nás pracujú len profesionálne vyškolení a skúsení inštalatéri s najmodernejšími postupami a profesionálnym náradím.

Radi a ochotne poradíme

To čo robíme, robíme dobre a robíme to roky. Patríme medzi najlepších a najskúsenejších. Skúste sa s nami poradiť.

Certifikáty a oprávnenia

Máme certifikáty a oprávnenia potrebné pre veľké projekty čo je veľká pridaná hodnota aj pre menších zákazníkov.

Zákaznícky
servis

Servis, ktorý funguje. Plne vybavené servisné vozidlá. U nás sa vždy nájde niekto, kto vám pomôže. Nenecháme vás v zime.

Ponúkame profesionálne a odborné poradenstvo, realizujeme komplexné systémy kúrenia a vody pre rodinné domy, rezidenčné objekty a priemyselné objekty. Naši zamestnanci Vám ochotne poskytnú potrebné informácie, pomôžu s výberom najvhodnejších zariadení, technológii a materiálov.

Spolupracujeme s tými najlepšími

Silné zázemie, vlastná predajňa a veľkoobchodný sklad

Disponujeme vlastnými priestorami, skladmi a prevádzkujeme veľkoobchodnú predajňu. Sme nadštandardne materiálovo zabezpečený vďaka čomu odbúravame prestoje kvôli chýbajúcemu materiálu počas realizácie. Rovnako nám to umožňuje rýchlu reakciu na rôzne požiadavky zákazníkov.

Za dobu nášho pôsobenia na trhu sme nadobudli mnoho skúseností, o ktoré sa s Vami radi podelíme. Zrealizovali sme inštalácie množstva kotolní, rozvodov vody, odpadov, plynu, stlačeného vzduchu, solárnych systémov, tepelných čerpadiel pre firmy, rodinné domy, výrobné haly, verejné budovy. Realizujeme aj výmenu stúpacích rozvodov, revitalizáciu kotolní, rozvodov vykurovania a vody.

Skúsená firma, zodpovedný prístup

Dokonalosť je naša vášeň

Veríme, že naše bohaté skúsenosti a odbornosť budú pre Vás prínosom, pomôžu aj Vám vybrať si a zrealizovať spoľahlivé kúrenie a rozvody plne podľa Vašich požiadaviek, rovnako ako všetkým našim existujúcim zákazníkom.