29. 04. 2021

Automatické kotolne na biomasu

Výstavba automatických kotolní na biomasu tvorí najväčšiu časť našej práce (celkovo asi 90 % zo všetkých našich úkonov).

Je to dá sa povedať alfa a omega nášho biznisu. Jednoducho sme špecialisti na automatické kotolne. Realizuje špičkové kotolne od 7 kW do 1,5 MW. Pre nás nie je problém rodinný dom ani priemyselná hala.

Ohľadom výstavby kotolní a samotných kotlov podstupujeme neustále zdokonaľovanie. Účastníme sa školení prebiehajúcich u nás na Slovensku, ale aj v okolitých krajinách ako v Česku, ale hlavne v Rakúsku. Do Rakúska chodíme aj pár krát ročne na rôzne semináre a odborné školenia, aby sme Vám vedeli poskytnúť pri budovaní kotolní len to najlepšie.

Máte novostavbu a hľadáte niekoho, kto by Vám zhotovil modernú kotolňu? Ak áno tak ste na správnom mieste. Či už hľadáte niečo s tým správnym pomerom cena/výkon alebo jednoducho hľadáte to najlepšie na trhu, vieme to dodať a zrealizovať. Stačí, keď nám zašlete emailom pôdorys a naši projektanti Vám vytvoria najvýhodnejší variant situovania kotla.

Máte alebo budujete priemyselný objekt a hľadáte ekonomické a efektívne riešenie s dostatočným výkonom a nadštandardnými možnosťami kontroly a riadenia ako kotolne tak i vykurovacieho systému? Budujeme jedny z najmodernejších priemyselných kotolní na Slovensku a radi sa s Vami o dôvody, prečo to tak je podelíme. Napíšte nám a dohodnite si stretnutie. Určite nájdeme spoločné riešenie.

Zdieľajte
TwitterFacebook