Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím

Služby

Kúrenie na kľúč

Kúrenie na kľúč

Navrhneme a zrealizujeme rozvody kúrenia na mieru, či už budete chcieť radiátory, podlahové kúrenie alebo teplovzdušný systém pre garáž alebo halu.

kotolne na kľúč

kotolne na kľúč

Sme špecialisti na automatické kotolne. Realizuje špičkové kotolne od 7 kW do 1,5 MW. Pre nás nie je problém navrhnúť ekonomicky efektívne riešenie pre rodinný dom alebo priemyselnú halu.

priemyselné inštalácie

priemyselné inštalácie

Kompletné rozvody a montáže pre priemyselné a verejné objekty. Potrubné rozvody plynu, vzduchu, vody a kanalizácie ako aj údržba týchto systémov.

solárne systémy

solárne systémy

Zabezpečíme návrh a montáž solárneho systému, či už pre rodinný dom alebo rekreačný objekt. Pomôžeme ušetriť náklady na ohrev teplej vody, bazénu, vykurovania.

voda a odpady

voda a odpady

Realizácia rozvodov odpadu a vody v novostavbách, rekonštrukcie v domoch a bytoch, verejných budovách ako aj priemyselných objektoch.

rekonštrukcia vykurovania

rekonštrukcia vykurovania

Kompletné rekonštrukcie rozvodov vykurovania, kotolní, vyregulovanie zastaralých systémov, výmeny stúpacích a ležatých rozvodov v domoch, bytoch a budovách.

meranie a regulácia

meranie a regulácia

Pomôžeme Vám vyriešiť úspory na vykurovaní správnym návrhom regulácie a riadenia systému a to ako v kotolni, tak aj komfortným riadením samotného systému vykurovania.

zabezpečovanie stavieb v oblasti TZB

zabezpečovanie stavieb v oblasti TZB

Dokážeme zabezpečiť dodávkami materiálu a profesionálnymi službami akúkoľvek stavbu. Zabezpečíme malý rodinný dom, školu alebo priemyselný objekt.

Špeciálne práce

Špeciálne práce ako sú jadrové vŕtania, práce s kamerou, krtkovanie, meranie emisií a účinnosti kotlov, odvápnenie a čistenie potrubí, všetko pomocou profesionálnych prístrojov.