Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií

Súhlasím

O nás

Nová vs. stará škola

Profesionálni inštalatéri

U nás pracujú len profesionálne vyškolení a skúsení inštalatéri s najmodernejšími postupami a profesionálnym náradím.

Radi a ochotne poradíme

To čo robíme, robíme dobre a robíme to roky. Patríme medzi najlepších a najskúsenejších. Skúste sa s nami poradiť.

Certifikáty a oprávnenia

Máme certifikáty a oprávnenia potrebné pre veľké projekty čo je veľká pridaná hodnota aj pre menších zákazníkov.

Zákaznícky servis

Servis, ktorý funguje. Plne vybavené servisné vozidlá. U nás sa vždy nájde niekto, kto vám pomôže. Nenecháme vás v zime.

Silné zázemie, silné značky,
vlastná predajňa a sklady

Naše najprestížnejšie značky

Zastrešujeme značky ETA a TOP MAX. Vieme v čom sú výnimočné, poznáme ich dokonale. Preto uprednostňujeme tieto značky pri dodávkach našich služieb.


Top max Eta

Vynikajúce zázemie spoločnosti

Disponujeme vlastnými priestorami, skladmi a prevádzkujeme veľkoobchodnú predajňu. Sme nadštandardne materiálovo zabezpečený vďaka čomu odbúravame prestoje kvôli chýbajúcemu materiálu počas realizácie. Rovnako nám to umožňuje rýchlu reakciu na rôzne požiadavky zákazníkov.

Skúsená firma,
zodpovedný prístup

Za dobu nášho pôsobenia na trhu sme nadobudli mnoho skúseností, o ktoré sa s Vami radi podelíme. Zrealizovali sme inštalácie množstva kotolní, rozvodov vody, odpadov, plynu, stlačeného vzduchu, solárnych systémov, tepelných čerpadiel pre firmy, rodinné domy, výrobné haly, verejné budovy. Realizujeme výmenu stúpacích rozvodov, revitalizáciu kotolní, rozvodov vykurovania a vody.

Veríme, že naše bohaté skúsenosti a odbornosť budú pre Vás prínosom, pomôžu aj Vám vybrať si a zrealizovať spoľahlivé kúrenie a rozvody plne podľa Vašich požiadaviek, rovnako ako všetkým našim existujúcim zákazníkom.

Dokonalosť je naša vášeň


- to je naše heslo!